Kangur Matematyczny
[11:26 15.05.2016]

W tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR nasi uczniowie osiągnęli następujące sukcesy:

kategoria Żaczek:
Mieszko Szmigel – wyróżnienie

kategoria Maluch klasa III:
Alicja Kwaśny – wyróżnienie
Katarzyna Mucha – wyróżnienie
Wiktoria Piłat – wyróżnienie
Piotr Siwiec – wyróżnienie
Agata Wicher – wyróżnienie
Julia Kożuchowska – wyróżnienie

kategoria Maluch klasa IV:
Paweł Śmigas – bardzo dobry wynik
Kacper Kłos – wyróżnienie

kategoria Beniamin klasa V:
Wiktor Kułaga – wyróżnienie
Kacper Wysocki – wyróżnienie
Maciej Paluch – wyróżnienie

kategoria Beniamin klasa VI:
Maksym Nowak – wyróżnienie

Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku.

Miejski Konkurs Profilaktyczny "Jak pozostać sobą - czyli nie dać się zmanipulować".
[10:27 15.05.2016]

Nasi uczniowie zdobyli tytuł Szkoły Aktywnej w Programie "Bezpieczne Dziecko - Przyjaciel Sznupka". Laureaci wzięli udział w Miejskim Konkursie Profilaktycznym "Jak pozostać sobą - czyli nie dać się zmanipulować". Marcin Sojka zajął I miejsce w kategorii klas 4, Szymon Tomecki - I miejsce w kategorii klas 6 i Alicja Łojek - 3 miejsce również w kategorii klas 6. Jest to niebywały sukces! Gratulujemy zwycięzcom! Wszystkim uczestnikom składamy podziękowania za zaangażowanie - udział w konkursie.
Justyna Marczuk i Danuta Grzonka

Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy - finał
[21:48 04.05.2016]

23 kwietnia, jednocześnie w czterech polskich zamkach, odbyłsię finał Ogólnopolskiego Konkursu Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Sources of Dreams” 2016. W Mosznej z innymi fanami przygód Harry’ego Pottera konkurowała Lena Siedlecka z klasy V b. Zdobywając II miejsce znalazła się w gronie największych znawców utworów J. K. Rowlling w naszym kraju.

Osiedlowy Omnibus
[18:17 03.05.2016]

Dnia 27 kwietnia odbyła się kolejna edycja konkursu „Osiedlowy Omnibus” dla uczniów klas III z naszego osiedla. Uczniowie rozwiązywali test, rywalizowali w kokurencjach sportowych oraz musieli wykazać się sprawnością manualną, wykonując pracę plastyczną.

I miejsce ex aequo zajęli:
Malwina Bułka SP 66
Krzysztof Skutela SP 59

II miejsce:
Piotr Muzyczuk SP 66

III miejsce ex aequo:
Marta Szczotka SP 59
Agata Wicher SP 66

Gratulujemy !

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY dla klas 2
[19:59 30.04.2016]

22 kwietnia drużyna klas drugich w składzie: Zuzanna Jama, Sara Maryniok i Mieszko Szmigel reprezentowali naszą szkołę w MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU WIEDZY „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” czyli co wiemy o Afryce i Wyspach Kanaryjskich. Turniej składał się z 3 etapów: test indywidualny, etap drużynowy: nazwij zwierzęta, które widzisz na zdjęciach i test drużynowy. Miło mi poinformować, że nasza drużyna zdobyła 2 miejsce, a Zuzanna Jama uzyskała najlepszy wynik indywidualny ze wszystkich uczestników.

Laureaci konkursu:

Szkoła Podstawowa nr 33 -149,5 p

Szkoła Podstawowa nr 66 -147 p

Szkoła Podstawowa nr 65 -134,5 p

GRATULUJĘ
bibliotekarz – Grażyna Szymańska

<-- poprzednia strona następna strona -->