UROCZYSTA INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
[19:00 04.09.2014]

1 września 2014r. odbyło się Uroczyste Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. Bardzo serdecznie witaliśmy wszystkich uczniów po wakacjach, ale szczególnie doniośle przywitaliśmy nowych uczniów naszej szkoły. W tym roku mamy trzy PIERWSZE KLASY. Artystyczną oprawę imprezy przygotowały klasy trzecie pod kierunkiem pani Marioli Kawałek i pani Anny Frankiewicz. Dekorację przygotowała pani Hanna Kaszuba.

Święto Wolności
[19:23 10.06.2014]

4 czerwca uroczyście obchodziliśmy Święto Wolności. Uczniowie klas VI a i VI b pod opieką nauczycieli: Ireny Pałki, Danuty Niepokojczyckiej-Grzonki, Barbary Łukasik i Roberta Stangreckiego przygotowali uroczysty apel przybliżający społeczności szkoły czasy historii najnowszej. Dekorację przygotowała Hanna Kaszuba.

Zawody pływackie
[19:28 08.06.2014]

3 czerwca 2014r w zawodach pływackich reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Jakub Budziński
Ksawery Szcześniak
Zuzanna Martyniak
Wiktoria Kozyra
Mateusz Iszkuło
Martyna Gajdzińska
Martyna Szulc
Michał Gwóźdź
Wiktoria Perszel
Dawid Wawręty
Piotr Kurek
Maria Modrzyk
zajęła II miejsce.

Gratulujemy!

Bieg patrolowy
[19:16 08.06.2014]

26 maja 2014r w biegu patrolowym reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Jakub Moś
Michał Paluch
Marta Jastrzębska
Nina Nowak
Alicja Ozdemir
zajęła III miejsce.

Gratulujemy!

III WIELKA ZABAWA RODZINNA
[18:24 04.06.2014]

W sobotę 31 maja reprezentacja naszej szkoły: Karolina Dąbrowska, Otylia Karwowska, Emilia Matysek i Wiktor Witkowski wraz ze swoimi mamami, brała udział w barwnym korowodzie postaci z książek. Przemarsz, kierowany przez aktora Teatru Śląskiego Dariusza Chojnackiego, odbył się ulicami: Jagiellońska, W. Reymonta, Powstańców, W. Stwosza, Jordana. Po drodze zaplanowano 2 postoje, podczas których odbyły się krótkie happeningi kulturalne (dziecięce inscenizacje wierszy). Zakończenie korowodu miało miejsce w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego.
Na Wydziale Teologicznym przewidziano wiele atrakcji wśród nich:

Rodzina na medal - zabawa integracyjna z nagrodami

Pokaz Talentów - występy artystyczne dzieci i młodzieży

Turniej finałowy Wielkiej Ligi Czytelników (uczniowie kl. 1-3 i 4-6)

Spotkania autorskie z
- Agnieszką Frączek
- Dariuszem Rekoszem (warsztaty detektywistyczne)

Kiermasz książki i rękodzieła.

Uczestnicy świetnie bawili się wykonując wybrane zadania w rodzinnej zabawie integracyjnej. Emilia i Wiktor, wspomagani przez swoje mamy, zdobyli regulaminową ilość punktów (w postaci znaczków) uprawniających ich do udziału w losowania nagród oraz otrzymali wyróżnienie „RODZINA NA MEDAL”.

bibliotekarz – Grażyna Szymańska

<-- poprzednia strona następna strona -->