Konkurs "Nudna Matematyka"
[19:12 01.10.2014]

Pod koniec września uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych brali udział w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Nudna Matematyka”. Z naszej szkoły w I etapie konkursu brało udział 29 osób. Do półfinału przeszli uczniowie:

Wiktor Kułaga – klasa IVa
Grzegorz Brzezina – klasa IVb
Maksym Nowak – klasa Vb

Gratulujemy i trzymamy kciuki za II i III etap, które odbędą się na przełomie października i listopada.

IV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
[17:44 30.09.2014]

Dnia 26.09.2014r. obchodziliśmy IV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W ramach obchodów tego święta każdy, kto chciał mógł poddać się egzaminowi ze znajomości tabliczki mnożenia i uzyskać tytuł MT EXPERT. Wśród zdobywców tego zaszczytnego tytułu nie zabrakło nauczycieli z panią dyrektor Elżbietą Przygodzińską i panią wicedyrektor Ewą Wszędyrówny na czele. Ogółem w naszej szkole do egzaminu przystąpiło 98 osób, a 60 z nich uzyskało tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Rekordzistką wśród wszystkich klas okazała się IV a, w której tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia uzyskało aż 13 osób. Patrol egzaminacyjny wyruszył również poza szkołę zachęcając do udziału w obchodach święta przypadkowych przechodniów. Z 16 zapytanych osób 10 uzyskało tytuł MT EXPERT.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Sprzątanie świata
[20:39 21.09.2014]

19 września 2014 roku podczas 3 lekcji uczniowie naszej szkoły wzięli udział w corocznej akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. W tym roku cała społeczność brała aktywnie udział w akcji pod przewodnictwem Eko- Przewodników, w których role wcielili się uczniowie klas szóstych. Do poprowadzenia tego dnia przygotowywali się cały tydzień na zajęciach przyrodoznawstwa. Ustalali teren do sprzątania dla każdej klasy, rozdzielali worki i rękawiczki, wykonywali naklejki na worki. Klasy I i II zebrały śmieci z naszego boiska... mamy ich z roku na rok coraz mniej :). Klasy IV i V sprzątały tereny naszego osiedla. Najwięcej pracy mieli uczniowie klas VI. To im przypadł teren wokół jeziora Maroko. Tam zebrali po dwa worki szkła i metalu. Do akcji przyłączyli się również uczniowie klas III, którzy w tym czasie przebywali na "Zielonej Szkole" w Jastrzębiej Górze ... oni postanowili posprzątać swoją ulubioną plażę.
Każda klasa dostała pamiątkowe naklejki i dyplom udziału w akcji.
nauczyciel przyrody- mgr Karolina Węcka

UROCZYSTA INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
[19:00 04.09.2014]

1 września 2014r. odbyło się Uroczyste Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. Bardzo serdecznie witaliśmy wszystkich uczniów po wakacjach, ale szczególnie doniośle przywitaliśmy nowych uczniów naszej szkoły. W tym roku mamy trzy PIERWSZE KLASY. Artystyczną oprawę imprezy przygotowały klasy trzecie pod kierunkiem pani Marioli Kawałek i pani Anny Frankiewicz. Dekorację przygotowała pani Hanna Kaszuba.

Święto Wolności
[19:23 10.06.2014]

4 czerwca uroczyście obchodziliśmy Święto Wolności. Uczniowie klas VI a i VI b pod opieką nauczycieli: Ireny Pałki, Danuty Niepokojczyckiej-Grzonki, Barbary Łukasik i Roberta Stangreckiego przygotowali uroczysty apel przybliżający społeczności szkoły czasy historii najnowszej. Dekorację przygotowała Hanna Kaszuba.

<-- poprzednia strona następna strona -->