SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY „JUŻ PIĘKNIE CZYTAM”
[18:49 02.06.2017]

30 maja odbył się coroczny konkurs dla reprezentacji uczniów klas pierwszych i drugich „Już pięknie czytam”. W konkursie brało udział 15 osób. Pierwszy etap polegał na pięknym czytaniu fragmentu opowiadania. Do drugiego etapu przeszło 10 osób, które czytały fragment wiersza i rozwiązywały kartę pracy sprawdzającej umiejętność czytania ze zrozumieniem. Oczywiście teksty oraz karty pracy dla uczniów klas pierwszych i drugich, różniły się poziomem trudności. Wszyscy uczniowie reprezentujący klasę w pięknym czytaniu, otrzymują pamiątkowe dyplomy.

Nagrody otrzymują:
1 miejsce – Maja Skrzypiec
2 miejsce - Radosław Kwaśny
3 miejsce – Adam Galbierski i Alicja Szczygieł

1 miejsce – Inga Witt
2 miejsce – Anastazja Marcinkowska i Nikodem Śrutwa

GRATULUJĘ
bibliotekarz - Grażyna Szymańska

Sukces w Matematycznym Konkursie "Oswoić Matematykę"
[18:41 29.05.2017]

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 4a Wiktoria Piłat zajęła I miejsce w III Matematycznym Konkursie o zasięgu wojewódzkim „Oswoić Matematykę” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 36 w Tychach dla uczniów klas 4 – 6.
Serdecznie gratulujemy!

Konkurs matematyczny "Pikuś"
[21:36 25.05.2017]

25 maja 2017r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Katowicach odbył się XIV międzyszkolny konkurs matematyczny dla klas czwartych „Pikuś”. Nasza drużyna w składzie:
Wiktoria Piłat – klasa 4a
Wiktoria Szymkiewicz – klasa 4b
Agata Wicher – klasa 4b
zdobyła piąte miejsce na dwadzieścia startujących szkół.
Serdecznie gratulujemy.

Konkurs matematyczny "Zostań Mistrzem".
[21:22 25.05.2017]

11 maja 2017r. w Szkole Podstawowej nr 33 w Katowicach odbyła się XIII edycja międzyszkolnego konkursu matematycznego dla klas piątych „Zostań Mistrzem”. Brało w niej udział 15 drużyn z katowickich szkół. Nasza drużyna w składzie:
Konstancja Kuś - klasa 5a
Paweł Śmigas – klasa 5a
Jan Kokosza – klasa 5b
dostała się do ścisłego finału i zdobyła wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy.

RODZINNY RAJD ROWEROWY KLAS MŁODSZYCH
[21:28 22.05.2017]

17.05.2017r. wyruszyliśmy na Rodzinny Rajd Rowerowy klas młodszych pod przewodnictwem Klubu Turystyki Kolarskiej WAGABUNDA. Na rajd stawili się młodsi uczniowie wraz z Rodzicami, było nas razem ponad 100 osób. Pokonaliśmy ok. 13 km parkowymi alejami, dzieci rywalizowały w konkursach sprawnościowych oraz integrowaliśmy się przy wspólnym ognisku w Skansenie. Było wspaniale, słonecznie, smacznie i bezpiecznie. Dziękujemy Rodzicom za wsparcie, uśmiech i życzliwość, Klubowi Wagabunda za pieczę nad rajdem, Policji za bezpieczeństwo oraz organizatorom ( pani Justynie Marczuk, Annie Frankiewicz, Dorocie Lieber, Marcinowi Parlickiemu) :) Do zobaczenia za rok !

<-- poprzednia strona następna strona -->