ZLOT SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH
[16:56 27.03.2015]

Dnia 23.03.2015r. reprezentacja naszej szkoły- członkowie Samorządu Szkolnego ( Martyna Gajdzińska, Kaja Piotrowska i Szymon Bąk ) pojechała do ZSO NR 7 na Osiedlu Witosa, aby uczestniczyć w VI Zlocie Samorządów Uczniowskich. Hasło tegorocznego Zlotu to: „Jak dobrze mieć sąsiada- międzynarodowa współpraca szkół”. Po wysłuchaniu wystąpień prelegentów, młodzież uczestniczyła w warsztatach, na których łączyli się „on line” ze szkołą w Grecji. Może niebawem i w naszej szkole zakiełkuje chęć współpracy ze szkołami z zagranicy.

POWITANIE WIOSNY 20.03.2015r.
[16:47 27.03.2015]

W naszej szkole w tym roku tradycyjne Powitanie Wiosny połączyliśmy z obserwacją niesamowitego zjawiska na niebie- zaćmienia Słońca. Zaopatrzeni w specjalne okulary, wpatrywaliśmy się w niebo, a ponieważ pogoda nam sprzyjała, wszystko było pięknie widać. Następnie kolorowym korowodem, z marzanną na czele, ruszyliśmy dookoła osiedla, by pożegnać zimę i powitać wiosnę. Do szkoły wróciliśmy z gaikiem-symbolem wiosny oraz z radością, że rozpoczyna się cudowny czas w przyrodzie.

Kangur Matematyczny
[16:40 27.03.2015]

19 marca odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. W naszej szkole konkurs ten zawsze cieszył się dużą popularnością mimo, że zadania konkursowe nie należą do najłatwiejszych. Również w tym roku swoich sił spróbowało aż 61 uczniów z klas II – VI. Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki.

PROMOCJA ZDROWIA U PROGU WIOSNY
[16:28 27.03.2015]

Tradycyjnie u progu wiosny, w naszej szkole nastąpiło ożywienie wiosenne. Klasy młodsze z wielkim zapałem doskonaliły umiejętność robienia zdrowych kanapek i soków warzywno-owocowych. Chcemy promować zdrowy styl życia w jedzeniu oraz w zwiększaniu aktywności fizycznej, więc zaroiło się od dzieciaków na placu zabaw i boisku. Planujemy wiele imprez rekreacyjno-sportowych, a zaczynamy od zaproszenia przedszkolaków na Olimpiadę na wesoło.

Konkurs plastyczny MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA
[19:12 21.03.2015]

W ramach akcji Ogólnopolskie Wybory Książek został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny na okładkę do ulubionej książki, który pani Hanna Kaszuba przeprowadziła w klasach starszych.

Laureaci konkursu:

1 miejsce - Wiktoria Pasecka z klasy 5a
2 miejsce - Kinga Karcz z klasy 6a
3 miejsce - Nicole Gwarecka z klasy 6b

Wyróżnienia:

Krzysztof Urban – 5a, Zuzanna Gadomska – 5b, Martyna Gajdzińska – 6b

<-- poprzednia strona następna strona -->