Miejski Konkurs "Bezpieczna droga do szkoły"
[19:45 30.04.2016]

27.04.2016 r. uczniowie klas drugich: Marta Barwińska i Mieszko Szmigel (2-osobowa drużyna) zajęli II miejsce w MIEJSKIM KONKURSIE: "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY", Musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego oraz praktycznym udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej. Zadania wykonali rewelacyjnie. Gratulacje!

Konkurs ortograficzny
[21:04 27.04.2016]

21 kwietnia Alicja Łojek z klasy 6a zajęła drugie miejsce w międzyszkolnym konkursie ortograficznym "Mistrz Ortografii 2016".
Gratulujemy sukcesu!!!

[16:55 26.04.2016]

Dnia 19 kwietnia odbył się w naszej szkole FESTIWAL NAUKI. W tym dniu gościliśmy dzieci z przedszkoli nr 21, 25, 57 oraz ze Specjalistycznego Niepublicznego Przedszkola Edukacyjno – Rehabilitacyjnego. Dzieci brały udział w różnorodnych konkurencjach sprawdzających ich umiejętności z różnych dziedzin.
Przedszkolaki opuszczały naszą szkołę pełne wrażeń i z uśmiechem na twarzy.

Warsztaty artystyczne dla drugoklasistów
[20:41 24.04.2016]

20 kwietnia 2016 r. klasy drugie pojechały do MDK "Koszutka" na warsztaty artystyczne pt.:"Bajkowy design" oraz "Tajemnice Przedmiotu". Podczas warsztatów dzieci pod okiem Katarzyny Skoczylas - instruktora plastyki - absolwentki malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie stworzyli ilustracje do bajki współczesnej oraz pod kierunkiem Anny Nowak - animatora kultury, instruktora teatralnego, absolwentki polonistyki ( UMK Toruń) poznały wybrane zabawy z zakresu tworzenia opowieści, jak również wykonali "metki", na których znalazły się swoiste historie przedmiotów np.: "kto był właścicielem tego parasola?", "skąd się tutaj wziął ten kapelusz?" etc. Wszystkie dzieci wspaniale zaangażowały się w swoją pracę.

Wojewódzki Konkurs na plakat o tematyce ekologicznej
[17:35 24.04.2016]

Dnia 8 kwietnia 2016 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Wojewódzkim Konkursie na plakat o tematyce ekologicznej w języku angielskim "Zwierzęta i rośliny chronione w Polsce".

Wyróżnienie zdobyła uczennica klasy 4b Marysia Hronowska.

Gratulujemy!

<-- poprzednia strona następna strona -->