[12:34 10.11.2014]

Uczennica klasy VIa naszej szkoły Magdalena Brzozowska została Laureatką konkursu organizowanego w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Gratulujemy!!!

Rocznica Odzyskania Niepodległości
[12:32 10.11.2014]

7 listopada obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez naszą Ojczyznę Niepodległości. Z tej okazji odbyła się w szkole uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy VI a i chórek szkolny pod opieką nauczycieli: Ireny Pałki, Danuty Niepokojczyckiej-Grzonki i Barbary Łukasik

[17:42 05.11.2014]

Zwycięzcy konkursu na Halloweenową dynię JACK-O-LANTERN:
Spośród 35 dyń nagrodzono:
I miejsce – Wiktor Witkowski II b
oraz Natalia Szwej II a
II miejsce – Wiktoria Wojciechowska – Mazur II b
III miejsce – Martyna Szulc VIb
Wyróżnienie – Angelika Haja II a

W szkolnym Halloween dzieci w klasach rozwiązywały zadania w języku angielskim: quizy, rebusy słowne i labirynty. W nagrodę za wykonanie zadań każda klasa odbierała słodki poczęstunek. Niektórzy świętowali dzień w szkole w przebraniach. Wszyscy dobrze się bawili.

Wystawa poplenerowa
[17:56 26.10.2014]

Dnia 21.10.2014r. uczniowie uczestniczący w październikowym plenerze malarskim udali się na wystawę poplenerową. Uczniowie podziwiali swoje prace, które zostały zakwalifikowane do konkursu.
Serdecznie gratulujemy.

Dzień Nauczyciela
[17:42 26.10.2014]

13 października z okazji Dnia Nauczyciela Samorząd Uczniowski złożył życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły oraz zaprosił nauczycieli do zabawy w przygotowanym z tej okazji Quizie.
Pytania dotyczyły trzech dziedzin : Życia Szkolnego, Muzyki i Sportu. Nauczyciele walczyli w trzech drużynach o tytuł Posiadacza Długopisu Z Czerwonym Wkładem.
Uczniowie przygotowali medale oraz upominki – ręcznie plecione bransoletki. Na koniec każda drużyna wykonywała zadanie specjalne, czyli ubranie się, spakowanie torby i dobiegnięcie do szkoły na czas. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury z klas 4, 5 i 6-tych.
Pierwsze miejsce zdobyła drużyna nauczycieli klas 4-6. Drugie miejsce drużyna nauczycieli klas 1-3, a trzecie drużyna nauczycieli świetlicy wraz z opiekunami oddziałów Sp.

<-- poprzednia strona następna strona -->