WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH
[21:50 25.01.2016]

Dnia 13 stycznia 2016r. klasy pierwsze uczestniczyły w wycieczce do Gospodarstwa Agroturystycznego w Przybynowie. Uczniowie zwiedzali tam Skansen Wsi Jurajskiej oraz Mini ZOO, gdzie karmili zwierzęta. Jednak głównym celem wyjazdu była zabawa karnawałowa. Po zrobieniu karnawałowych kapeluszy wszyscy dali się porwać gorącym rytmom samby i innych przebojów. Zabawa była wyśmienita, poczęstunki pyszne, no i mamy ochotę pojechać tam jeszcze raz, bo atrakcji jest tam dużo więcej.

[21:41 25.01.2016]

W grudniu pani J. Gembalczyk przygotowała uczniów naszej szkoły do inscenizacji jasełek. W niepowtarzalnym nastroju mogliśmy przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia. Przy akompaniamencie kolęd i pastorałek rozważaliśmy tajemnicę Boga – Człowieka. Oprawą muzyczną zajęła się pani B. Łukasik, scenografię wykonała pani H. Kaszuba.

Konkurs Wiedzy o Katowicach
[18:41 15.12.2015]

Dnia 15 grudnia 2015r w SP nr 12 odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Katowicach. Brały w nim udział drużyny z ośmiu szkół. Uczniowie klasy VI b – Natasza Ścibisz, Oliver Cybulski i Natalia Lichocka zajęli w nim czwarte miejsce. Gratulujemy!

BIESIADA ŚLĄSKA 4 XII 2015r.
[10:11 13.12.2015]

Tradycyjnie na początku grudnia nasza szkoła rozbrzmiewa śląskimi piosenkami i wszyscy bawią się na Biesiadzie. Przygotowując się do Biesiady wszystkie klasy przygotowywały plastyczne prezentacje o Katowicach oraz poznawały śląskie zwyczaje. Dzięki Rodzicom i pracownikom szkoły możemy w tym dniu objadać się chlebem ze smalcem i ogórkami kiszonymi. Serdecznie dziękujemy !

WYCIECZKA KLAS I DO KRAINY ZABAW
[08:34 08.12.2015]

2 grudnia 2015r klasy pierwsze były na wycieczce w krainie zabaw "Nibylandia"

<-- poprzednia strona następna strona -->