Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego
[18:56 23.11.2016]

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „PRZYRODA W POEZJI DZIECIĘCEJ”

KLASY 1-3
1 miejsce
Nadia Olszewska – I a i Jakub Piszka – III a

2 miejsce
Alicja Szczygieł – II a i Małgorzata Cieśla – III b

3 miejsce
Paulina Pradela – II b

Wyróżnienia otrzymują:
Vanessa Przybyłowicz – III a
Nina Kułaga – III a
Malika Khelouf – I a

N. Olszewska, A. Szczygieł i J. Piszka będą reprezentować naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym.

KLASY 4 – 6
1 miejsce
Borys Olszewski – IV a i Marcelina Szczyrba – V a

2 miejsce
Natalia Steczek – V a

3 miejsce
Martyna Mularczyk – IV b i Zosia Hronowska – V b

Przegląd piosenki "Muzyczne Diamenty"
[20:48 22.11.2016]

25 października 2016r. dwoje uczniów z klasy 5a: Franek Lużyński i Hania Nyc wzięło udział w Przeglądzie piosenki „Muzyczne Diamenty”. Dzieci miały możliwość wysłuchania innych uczestników i zaprezentowania swoich talentów wokalnych.

[18:34 13.11.2016]

10 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Święto Niepodległości. W ramach tych obchodów uczniowie obejrzeli "żywą lekcję historii" o początkach państwa polskiego.

Kolejny sukces w "Nudnej Matematyce"
[11:22 06.11.2016]

W kategorii klas piątych Mateusz Godzisz z klasy Vb zajął II miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Nudna Matematyka"
Serdecznie gratulujemy!

Spotknie z pisarką Renatą Piątkowską
[21:52 03.11.2016]

Uczniowie klas trzecich naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z panią Renatą Piątkowską, autorką książek dla dzieci. Pisarka, będąc miłośniczką zwierząt, ciekawie opowiadała o czworonożnych bohaterach swoich książek – kotach, koniach i psach. Autorka uwrażliwia dzieci na krzywdę bezdomnych, opuszczonych zwierząt oraz opowiada doskonałe historyjki ze zwierzętami w roli głównej. Przekonuje o tym, że posiadanie zwierzęcia to wielka odpowiedzialność, zaś chęć posiadania zwierząt należy przemyśleć bardzo dokładnie. Uczniowie mieli również okazję wysłuchać fragmentów książek pani Renaty Piątkowskiej w mistrzowskiej interpretacji pani Malwiny Kożurno. Na zakończenie spotkania dzieci mogły otrzymać specjalną dedykację autorki w książkach. Spotkanie odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej nr 14.

<-- poprzednia strona następna strona -->