Wycieczka klas drugich
[17:11 11.06.2016]

We wtorek 7 czerwca 2016r. klasy II a, II b i II c wraz z wychowawcami udały się na wycieczkę do Parku Rozrywki w Inwałdzie. Uczniowie zwiedzili Park Miniatur, w którym mogli zobaczyć i poznać kilkadziesiąt słynnych miniaturowych budowli z całego świata. Przyjemnie spędzili czas w lunaparku na karuzelach i zjeżdżalniach przeznaczonych dla najmłodszych. Dzieci obejrzały również Wystawę Tutenchamona – repliki skarbów jednego z najbardziej znanych egipskich faraonów oraz jego grobowiec. Ponadto mogły sprawdzić swoją orientację w terenie udając się w niezwykłą podróż do Zielonego labiryntu. Wiele emocji wzbudziło Kino 5D – podczas seansu dzieci przeniosły się w głąb ziemi i skorzystały z przejażdżki po wnętrzu opuszczonej kopalni. Uczniowie zwiedzili też Park średniowieczny i Warownię, gdzie odbyła się prawdziwa i ciekawa lekcja historii.

Wycieczkę uważamy za udaną ! Pogoda była wspaniała .Wszyscy wrócili uśmiechnięci i zadowoleni.

I Rodzinny rajd rowerowy SP 66 z Wagabundą
[21:29 09.06.2016]

Dnia 6.06 odbył się "I Rodzinny RAJD ROWEROWY SP 66 Z WAGABUNDĄ". Ścieżki rowerowe Chorzowskiego Parku Śląskiego przemierzyliśmy w grupie liczącej ok. 80 uczestników. O pełny profesjonalizm rajdu zadbali członkowie klubu rowerowego WAGABUNDA. Mogliśmy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Panowie umilili uczniom czas ciekawymi konkurencjami, w których uczniowie naszej szkoły wykazali się zręcznością w jeździe na rowerze. Nad bezpieczeństwem czuwali policjanci z miejskiej komendy w Katowicach. Prelekcję na temat bezpieczeństwa poprowadził policjant z Chorzowa. Dziękujemy nauczycielom, którzy pojechali na rajd w roli opiekunów, dziękujemy rodzicom uczniów, którzy zaangażowali się w przygotowanie poczęstunku. Cieszymy się, że pomysł sportowej integracji przypadł do gustu tak wielu osobom.

Konkurs English Adventure
[21:14 08.06.2016]

3 czerwca 2016 r. odbył się w naszej szkole konkurs piosenki angielskiej English Adventure. Konkurs zorganizowany został dla chętnych uczniów klas I-III. Już kolejny raz mogliśmy podziwiać wiele talentów wokalnych wśród naszych najmłodszych uczniów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie i pięknie zaśpiewały w języku angielskim. Dziękujemy za wspólną zabawę !

I miejsce w konkursie zajęli :
Maja Skrzypiec z klasy 1b
Adam Galbierski z klasy 1b
Sara Maryniok i Julia Meyer z klasy 2b

II miejsce zajęły :
Alicja Szczygieł z klasy 1a
Michalina Such i Dominika Smolarczyk z klasy 3b

III miejsce zajęły :
Oliwia Słowik z klasy 1a
Karolina Jaworek z klasy 2a

Wyróżnienia otrzymali :
Nadia Maryniok, Malwina Ferdyn oraz Natasza Nierychło z klasy 1a
Julia Kotecka i Natalia Twardoch z klasy 1b
Sara Kotusz, Jonna Stanik, Julia Krzysztofik oraz Anna Margielewicz z klasy 1c

Dziękujemy Szanownemu Jury : Pani Joannie Gembalczyk, Pani Iwonie Korchowiec oraz Pani Barbarze Łukasik.

Magdalena Jesionek oraz uczniowie klas I-III.

Szkolny konkurs z języka angielskiego
[22:28 05.06.2016]

18 maja 2016 r.odbył się szkolny konkurs z języka angielskiego Have Fun With English dla uczniów klas drugich oraz trzecich.

Wyniki konkursu Have Fun With English dla uczniów klas drugich:
I miejsce : Nina Kułaga, uczennica klasy 2a
II miejsce : Karolina Ziętkiewicz, uczennica klasy 2c
III miejsce : Julia Lara i Przemysław Kuś z klasy 2b oraz Maria Stronczek z klasy 2a.

Wyróżnienia otrzymali :
Zofia Kempa - klasa 2a
Mieszko Szmigel - klasa 2a
Marta Barwińska - klas 2c
Barbara Dworak- klasa 2c

Wyniki konkursu Have Fun With English dla uczniów klas trzecich :
I miejsce : Miłosz Martyniak, uczeń klasy 3a
II miejsce : Alicja Kwaśny, uczennica klasy 3a
III miejsce : Piotr Siwiec, uczeń klasy 3b
Wyróżnienie otrzymała Agata Wicher z klasy 3b

Serdecznie gratulujemy !

DZIEŃ OTWARTY W JEDNOSTCE WOJSKOWEJ W GLIWICACH
[22:00 04.06.2016]

Dnia 13 maja 2016r. klasy I B i I C zostały zaproszone do Jednostki Wojskowej w Gliwicach. Mogliśmy podziwiać defiladę wojskową oraz pokazy spadochronowe i walki wręcz. Największym powodzeniem cieszył się wojskowy tor przeszkód, w którym uczestniczyły wszystkie dzieciaki. Dziękujemy tatusiowi Asi za zaproszenie.

<-- poprzednia strona następna strona -->