Wycieczka klas pierwszych do Krasiejowa
[19:11 16.06.2015]

9 czerwca 2015 roku uczniowie klas pierwszych naszej szkoły byli na wycieczce w JuraParku w Krasiejowie. W czasie wycieczki dzieci uczestniczyły w warsztatach paleontologicznych, gdzie wydobywały dinozaury z jaj. Wielu interesujących opowieści o dziejach naszej planety Ziemi wysłuchały w Tunelu Czasu. Zobaczyły dinozaury i wysłuchały wielu ciekawych opowieści o nich w czasie spaceru ścieżką edukacyjną. Niektórzy byli nawet w paszczy prehistorycznych gadów. Zobaczcie, jak bawili się nasi pierwszoklasiści.

Warsztaty z języka angielskiego
[18:59 16.06.2015]

02 czerwca odbyły się w pracowni języka angielskiego warsztaty prowadzone przez studentów współpracujących z organizacją AIESEC w ramach projektu kidSPEAK. Gościliśmy studentkę Yue Yin (Coka) z Chin, która obecnie studiuje na Uniwersytecie w Toronto oraz sympatycznego studenta z Bombaju (Indie) - Aditya Rai. Zajęcia prowadzone były w języku angielskim i zapoznawały dzieci z kulturą i obyczajami krajów, z których pochodzą i w których uczą się nasi goście czyli Chin, Indii oraz Kanady. Było to świetne przeżycie i dla wielu dodatkowa motywacja aby jeszcze bardziej intensywnie uczyć się języka angielskiego.

PROMOCJA ZDROWIA – KRWIODAWSTWO
[21:42 14.06.2015]

Dnia 9 czerwca 2015r. w ramach promocji zdrowia, klasy młodsze brały udział w prelekcji dotyczącej krwiodawstwa prowadzonej przez pracownika PCK. Dowiedzieliśmy się jakie mogą być grupy krwi i dlaczego warto pomagać- oddając krew.

ZAWODY KLAS III NA AWF
[21:33 14.06.2015]

Dnia 2 czerwca 2015r. klasy trzecie brały udział w zawodach z mini piłki ręcznej, organizowanych przez Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Reprezentację przygotowywał Pan Marcin Parlicki. Zdobyliśmy 4 miejsce ( rosną w naszej szkole wspaniali zawodnicy i zawodniczki). GRATULACJE !

[21:34 09.06.2015]

W kwietniu braliśmy udział w konkursie plastycznym pod kierunkiem p. Hanny Kaszuby. Była to XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od ciebie każdy wymaga.”
Niedawno odebraliśmy nagrodę za wyróżnienie. Otrzymała ją Anna Mendakiewicz z klasy 6a.

Serdecznie gratulujemy.

<-- poprzednia strona następna strona -->