Sukces w Matematycznym Konkursie "Oswoić Matematykę"
[18:41 29.05.2017]

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 4a Wiktoria Piłat zajęła I miejsce w III Matematycznym Konkursie o zasięgu wojewódzkim „Oswoić Matematykę” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 36 w Tychach dla uczniów klas 4 – 6.
Serdecznie gratulujemy!

Konkurs matematyczny "Pikuś"
[21:36 25.05.2017]

25 maja 2017r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Katowicach odbył się XIV międzyszkolny konkurs matematyczny dla klas czwartych „Pikuś”. Nasza drużyna w składzie:
Wiktoria Piłat – klasa 4a
Wiktoria Szymkiewicz – klasa 4b
Agata Wicher – klasa 4b
zdobyła piąte miejsce na dwadzieścia startujących szkół.
Serdecznie gratulujemy.

Konkurs matematyczny "Zostań Mistrzem".
[21:22 25.05.2017]

11 maja 2017r. w Szkole Podstawowej nr 33 w Katowicach odbyła się XIII edycja międzyszkolnego konkursu matematycznego dla klas piątych „Zostań Mistrzem”. Brało w niej udział 15 drużyn z katowickich szkół. Nasza drużyna w składzie:
Konstancja Kuś - klasa 5a
Paweł Śmigas – klasa 5a
Jan Kokosza – klasa 5b
dostała się do ścisłego finału i zdobyła wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy.

RODZINNY RAJD ROWEROWY KLAS MŁODSZYCH
[21:28 22.05.2017]

17.05.2017r. wyruszyliśmy na Rodzinny Rajd Rowerowy klas młodszych pod przewodnictwem Klubu Turystyki Kolarskiej WAGABUNDA. Na rajd stawili się młodsi uczniowie wraz z Rodzicami, było nas razem ponad 100 osób. Pokonaliśmy ok. 13 km parkowymi alejami, dzieci rywalizowały w konkursach sprawnościowych oraz integrowaliśmy się przy wspólnym ognisku w Skansenie. Było wspaniale, słonecznie, smacznie i bezpiecznie. Dziękujemy Rodzicom za wsparcie, uśmiech i życzliwość, Klubowi Wagabunda za pieczę nad rajdem, Policji za bezpieczeństwo oraz organizatorom ( pani Justynie Marczuk, Annie Frankiewicz, Dorocie Lieber, Marcinowi Parlickiemu) :) Do zobaczenia za rok !

Turniej piłki nożnej
[20:40 22.05.2017]

16.05.2017. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji środowiskowego turnieju piłki nożnej rozgrywanego na boisku "orlik" MDK w Katowicach. W turnieju udział wzięli uczniowie ze szkół z tysiąclecia i Załęża. Nasza szkoła zajęła II miejsce.

<-- poprzednia strona następna strona -->