PROMOCJA ZDROWIA – KRWIODAWSTWO
[21:42 14.06.2015]

Dnia 9 czerwca 2015r. w ramach promocji zdrowia, klasy młodsze brały udział w prelekcji dotyczącej krwiodawstwa prowadzonej przez pracownika PCK. Dowiedzieliśmy się jakie mogą być grupy krwi i dlaczego warto pomagać- oddając krew.

ZAWODY KLAS III NA AWF
[21:33 14.06.2015]

Dnia 2 czerwca 2015r. klasy trzecie brały udział w zawodach z mini piłki ręcznej, organizowanych przez Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Reprezentację przygotowywał Pan Marcin Parlicki. Zdobyliśmy 4 miejsce ( rosną w naszej szkole wspaniali zawodnicy i zawodniczki). GRATULACJE !

[21:34 09.06.2015]

W kwietniu braliśmy udział w konkursie plastycznym pod kierunkiem p. Hanny Kaszuby. Była to XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od ciebie każdy wymaga.”
Niedawno odebraliśmy nagrodę za wyróżnienie. Otrzymała ją Anna Mendakiewicz z klasy 6a.

Serdecznie gratulujemy.

Konkurs matematyczny "Kangur"
[18:51 02.06.2015]

Przedstawiamy wyniki tegorocznego konkursu matematycznego „Kangur”, poniżej lista osób nagrodzonych:

Kategoria „Żaczek” - klasa II:
Alicja Kwaśny – 2a – wynik bardzo dobry
Katarzyna Mucha – 2a – wynik bardzo dobry
Wiktoria Piłat – 2a - wyróżnienie

Kategoria „Maluch” – klasa III
Ziemowit Miecznikowski – 3a - wyróżnienie
Mateusz Godzisz – 3b - wyróżnienie
Wiktor Graca – 3b -wyróżnienie
Paweł Śmigas – 3a - wyróżnienie
Wojciech Mucha – 3b - wyróżnienie
Jan Kokosza -3b - wyróżnienie
Konstancja Kuś -3a - wyróżnienie
Wojciech Zimoląg -3a – wyróżnienie

Kategoria „Maluch” – klasa IV
Wiktor Kułaga – 4a – laureat

Kategoria „Beniamin” – klasa V:
Maksym Nowak – 5b – wyróżnienie

Kategoria „Beniamin” – klasa VI:
Martyna Gajdzińska – 6b - wyróżnienie

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

II Miejski Konkurs Czytelniczy
[18:11 01.06.2015]

W poniedziałek 01.06 uczennice z klasy IV i VI: Lena Siedlecka, Martyna Gajdzińska i Martyna Szulc reprezentowały naszą szkołę w II Miejskim Konkursie Czytelniczym „Hobbit, czyli Tam i z powrotem”.

Z przyjemnością informuję, że Lena Siedlecka uczennica klasy IVb zdobywając 40 punktów (max – 45) zajęła I miejsce

GRATULUJĘ
bibliotekarz – Grażyna Szymańska

<-- poprzednia strona następna strona -->