Warsztaty z języka angielskiego
[18:59 16.06.2015]

02 czerwca odbyły się w pracowni języka angielskiego warsztaty prowadzone przez studentów współpracujących z organizacją AIESEC w ramach projektu kidSPEAK. Gościliśmy studentkę Yue Yin (Coka) z Chin, która obecnie studiuje na Uniwersytecie w Toronto oraz sympatycznego studenta z Bombaju (Indie) - Aditya Rai. Zajęcia prowadzone były w języku angielskim i zapoznawały dzieci z kulturą i obyczajami krajów, z których pochodzą i w których uczą się nasi goście czyli Chin, Indii oraz Kanady. Było to świetne przeżycie i dla wielu dodatkowa motywacja aby jeszcze bardziej intensywnie uczyć się języka angielskiego.

PROMOCJA ZDROWIA – KRWIODAWSTWO
[21:42 14.06.2015]

Dnia 9 czerwca 2015r. w ramach promocji zdrowia, klasy młodsze brały udział w prelekcji dotyczącej krwiodawstwa prowadzonej przez pracownika PCK. Dowiedzieliśmy się jakie mogą być grupy krwi i dlaczego warto pomagać- oddając krew.

ZAWODY KLAS III NA AWF
[21:33 14.06.2015]

Dnia 2 czerwca 2015r. klasy trzecie brały udział w zawodach z mini piłki ręcznej, organizowanych przez Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Reprezentację przygotowywał Pan Marcin Parlicki. Zdobyliśmy 4 miejsce ( rosną w naszej szkole wspaniali zawodnicy i zawodniczki). GRATULACJE !

[21:34 09.06.2015]

W kwietniu braliśmy udział w konkursie plastycznym pod kierunkiem p. Hanny Kaszuby. Była to XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od ciebie każdy wymaga.”
Niedawno odebraliśmy nagrodę za wyróżnienie. Otrzymała ją Anna Mendakiewicz z klasy 6a.

Serdecznie gratulujemy.

Konkurs matematyczny "Kangur"
[18:51 02.06.2015]

Przedstawiamy wyniki tegorocznego konkursu matematycznego „Kangur”, poniżej lista osób nagrodzonych:

Kategoria „Żaczek” - klasa II:
Alicja Kwaśny – 2a – wynik bardzo dobry
Katarzyna Mucha – 2a – wynik bardzo dobry
Wiktoria Piłat – 2a - wyróżnienie

Kategoria „Maluch” – klasa III
Ziemowit Miecznikowski – 3a - wyróżnienie
Mateusz Godzisz – 3b - wyróżnienie
Wiktor Graca – 3b -wyróżnienie