Sprzątanie świata
[20:39 21.09.2014]

19 września 2014 roku podczas 3 lekcji uczniowie naszej szkoły wzięli udział w corocznej akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. W tym roku cała społeczność brała aktywnie udział w akcji pod przewodnictwem Eko- Przewodników, w których role wcielili się uczniowie klas szóstych. Do poprowadzenia tego dnia przygotowywali się cały tydzień na zajęciach przyrodoznawstwa. Ustalali teren do sprzątania dla każdej klasy, rozdzielali worki i rękawiczki, wykonywali naklejki na worki. Klasy I i II zebrały śmieci z naszego boiska... mamy ich z roku na rok coraz mniej :). Klasy IV i V sprzątały tereny naszego osiedla. Najwięcej pracy mieli uczniowie klas VI. To im przypadł teren wokół jeziora Maroko. Tam zebrali po dwa worki szkła i metalu. Do akcji przyłączyli się również uczniowie klas III, którzy w tym czasie przebywali na "Zielonej Szkole" w Jastrzębiej Górze ... oni postanowili posprzątać swoją ulubioną plażę.
Każda klasa dostała pamiątkowe naklejki i dyplom udziału w akcji.
nauczyciel przyrody- mgr Karolina Węcka

UROCZYSTA INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
[19:00 04.09.2014]

1 września 2014r. odbyło się Uroczyste Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. Bardzo serdecznie witaliśmy wszystkich uczniów po wakacjach, ale szczególnie doniośle przywitaliśmy nowych uczniów naszej szkoły. W tym roku mamy trzy PIERWSZE KLASY. Artystyczną oprawę imprezy przygotowały klasy trzecie pod kierunkiem pani Marioli Kawałek i pani Anny Frankiewicz. Dekorację przygotowała pani Hanna Kaszuba.

Święto Wolności
[19:23 10.06.2014]

4 czerwca uroczyście obchodziliśmy Święto Wolności. Uczniowie klas VI a i VI b pod opieką nauczycieli: Ireny Pałki, Danuty Niepokojczyckiej-Grzonki, Barbary Łukasik i Roberta Stangreckiego przygotowali uroczysty apel przybliżający społeczności szkoły czasy historii najnowszej. Dekorację przygotowała Hanna Kaszuba.

Zawody pływackie
[19:28 08.06.2014]

3 czerwca 2014r w zawodach pływackich reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Jakub Budziński
Ksawery Szcześniak
Zuzanna Martyniak
Wiktoria Kozyra
Mateusz Iszkuło
Martyna Gajdzińska
Martyna Szulc
Michał Gwóźdź
Wiktoria Perszel