Środowiskowy Program Profilaktyki

TYGODNIOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Środowiskowego Programu Profilaktyki

„BLIŻEJ SIEBIE"

wrzesień – grudzień 2014r.

W ramach ŚPP „Bliżej siebie” już drugi rok organizowane są Zajęcia sportowe dla rodziców z dziećmi,
odbywają się we wtorki po południu. Chętnych zapraszamy.

Aktualności

Uczniowie klas drugich, którzy uczestniczyli od września 2014r.w zajęciach Koła teatralnego zorganizowanego w ramach Środowiskowego Programu Profilaktyki „Bliżej siebie” pod opieką Pani Małgorzaty Brudzewskiej przygotowali Jasełka świąteczne. Występ spodobał się bardzo wszystkim widzom. Był wesoły, zabawny i bardzo profesjonalny. Oto kilka zdjęć. Dziękujemy młodym aktorom i ich opiekunce. Gratulujemy!!!

8 grudnia 2014r.w ramach ŚPP „Bliżej siebie” zorganizowaliśmy dla uczniów klas II-IV wyjście do kina Cinema City na film pt. „Wielka szóstka”. Oto kilka pamiątkowych zdjęć.

Wycieczka do Kopalni soli w Wieliczce – trasa górnicza, zorganizowana w ramach ŚPP”Bliżej siebie” dla uczniów klas IV-VI naszej szkoły.

Na zakończenie 2013 roku i z okazji zbliżającego się Mikołaja uczniowie klas III-VI uczestniczyli
30 listopada w wycieczce do Osikowej Doliny w Koziegłowach i zamku w Będzinie zorganizowanej w ramach Środowiskowego Programu Profilaktyki „Bliżej Siebie”. W Osikowej dolinie wykonywali własnoręcznie piękne ozdoby choinkowe. Po warsztatach pojechaliśmy zwiedzić zabytkowy zamek w Będzinie i obejrzeć panoramę miasta z wieży zamkowej. Natomiast uczniowie klas II-IV 26 listopada w Kinie Cinema -City obejrzeli film „Ratujmy Mikołaja” w 3D. Wszystkie dzieci otrzymały słodycze. Oto kilka pamiątkowych fotografii z wycieczki:

26maja 2012r. 45 uczniów wyjechało na wycieczkę do Parku Dinozaurów w Zatorze,
zorganizowaną w ramach Środowiskowego Programu Profilaktyki „Bliżej Siebie”.
Humory dopisały, pogoda wspaniała, zabawa przednia!

5 grudnia br. uczniowie klas II-IV, z okazji zbliżających się mikołajek
wzięli udział w wyjściu do kina na film „Artur ratuje gwiazdkę” w 3D,
zorganizowanym w ramach Środowiskowego Programu Profilaktyki „Bliżej Siebie”.
Film był zabawny i bardzo się podobał. Było to miło i wesoło spędzone popołudnie.

5 listopada uczniowie klas II –IV uczestniczyli w wycieczce do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej.
Dowiedzieliśmy się, jak dawniej i dziś powstawały filmy rysunkowe.
Potem obejrzeliśmy kilka najbardziej znanych filmów wyprodukowanych w Studiu Filmowym w Bielsku.
Następnie spacerowaliśmy Cygańskim Lasem na Błonia, gdzie spędziliśmy czas na wspólnych zabawach.
A oto kilka fotograficznych wspomnień:

22 października (sobota) uczniowie klas III-VI naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce krajoznawczo-turystycznej do Ustronia,
organizowanej w ramach Środowiskowego Programu Profilaktyki „BLIŻEJ SIEBIE”.
Zwiedziliśmy Ustrońskie Muzeum, spacerowaliśmy po rynku w Ustroniu,
a następnie szlakiem turystycznym wędrowaliśmy na Równicę (szczyt górski o wys.885m n.p.m.).
Na Równicy wielkim powodzeniem wśród uczestników wycieczki cieszyła się jazda na torze saneczkowym.
Wszyscy uczniowie wykazali się bardzo dobrą kondycją. Humory też dopisywały, a pogoda była wyjątkowo słoneczna jak na obecną porę roku.
Wieczorem wróciliśmy do Katowic.

A oto kilka fotografii z wycieczki.