Pomoc

Witamy na stronach e-DZIENNIKa Szkoły Podstawowej nr 66 w Katowicach!

Komputerowy system elektronicznego dzienniczka ucznia e-DZIENNIK to serwis internetowy umożliwiający rodzicom (opiekunom) bieżący dostęp do informacji na temat frekwencji i postępów w nauce dziecka/dzieci, a także umożliwiający stały kontakt z nauczycielami w szkole. Dzięki możliwości wygodnego kontaktu ze szkołą (dostęp do konta dzieci przez całą dobę z dowolnego komputera podłączonego do Internetu lub telefonu komórkowego z możliwością przeglądania stron internetowych) system umożliwia bieżącą kontrolę zachowania i wyników w nauce dzieci i pozwala na skuteczne przeciwdziałanie problemom wychowawczym.

Jeśli masz pytania dot. działania e-DZIENNIKA prosimy o kontakt z administratorem:
Ewa Kuczera - ewaq@onet.eu